11.05.2020

Nowa informacja związana z epidemią SARS-CoV-2

 

UWAGA!!!!
Od dnia 18.05.2020 Gabient Diabetologiczny wznawia działalność po przerwie.
Pacjenci zgłaszający się na wizytę otrzymają do wypełnienia KWESTIONARIUSZ DOTYCZĄCY OCENY RYZYKA ZAKAŻENIA WIRUSEM SARS-CoV-2 oraz JEDNORAZOWĄ MASECZKĘ CHIRURGICZNĄ. Po wejściu do gabinetu obowiązuje odkażenie rąk.
Poza powyższym przyjęcie w gabinecie przebiega jak dotychczas.
W przypadku konieczności szerszego omówienia danego przypadku klinicznego zastrzegam sobie prawo do skrócenia pobytu pacjenta w gabinecie a omówienie problemu wraz z zaleceniami oraz recepty prześlę wówczas tego samego dnia via e-mail.

Nadal świadczone są usługi w formie porad online lecz ich dostępność jest aktualnie ograniczona do dwóch dni w tygodniu z uwagi na ograniczenia czasowe wynikające w uruchomienia działalności gabinetu w normalnym trybie.
Poradę online, tak jak do tej pory, można zarezerwować poprzez portal ZnanyLekarz lub poprzez kontakt telefonicznych mną
dzwoniąc na nr 605 66 73 63. Przed poradą online zachęcam do wysłania na mój adres e-mail (krzysztof.marzec@icloud.com) posiadanych wyników badań, kart informacyjnych oraz innej dokumentacji medycznej.

22.03.2202

Informacja związana z epidemią SARS-CoV-2

 

Szanowni Państwo.

Z powodu ogłoszonej epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 działalność gabinetu przy ul. Brożka jest całkowicie zawieszona.

Aktualnie pozostaję w łączności z pacjentami jedynie poprzez porady online. Pacjentów chcących skorzystać z porady online zachęcam do zarezerwowania terminu poprzez portal ZnanyLekarz.pl lub do skontaktowania się ze mną telefonicznie.

Konsultacje mają formę porady telefonicznej (nr 605 66 73 63) lub poprzez komunikator Skype (mój identyfikator to krz_mar). Koszt porady regulowany jest po wizycie przelewem na moje konto.

W razie posiadania wyników badań, samokontroli glukozy lub innych istotnych informacji sugeruję przesłanie ich wcześniej na email: krzysztof.marzec@icloud.com.

Ukłony, Krzysztof Marzec.

25.11.2019

ZMIANA GABINETU

 

W związku z rozszerzeniem grafiku przyjęć uprzejmie informuję o zmianie gabinetu. Od dnia dzisiejszego przyjmować będę w gabinecie nr 32 a nie 36 jak dotychczas.

20.07.2019

URLOP 2019

 

Uprzejmie informuję, że Gabinet Diabetologiczny jest nieczynny do 1. września z powodu przerwy urlopowej. W pilnych sprawach proszę o pozostawienie wiadomości pod numerem telefonu +48 605667363 lub wysłanie maila na adres krzysztof.marzec@icloud.com. W miarę dostępu do sieci w miejscach gdzie będę przebywać obiecuję pozostawać w kontakcie.
Rejestracja na wizyty poprzez portal ZnanyLekarz.pl działa w tym okresie normalnie.

11.12.2018

NAGRODA DLA GABINETU DIABETOLOGICZNEGO

 

Z radością i satysfakcją pragnę podzielić się informacją o przyznaniu mojemu gabinetowi tytułu LAUREATA w ogólnopolskim konkursie ORŁY MEDYCYNY  za rok 2018. Gabinet Diabetologiczny otrzymał łączną ocenę 10.0/10 pkt tym samym wyprzedzając ponad 172 tysiące innych gabinetów lekarskich w Polsce. Tytuł w konkursie przyznawany w oparciu o oceny wystawione danej placówce przez Pacjentów.  Dziękuję wszystkim Państwu za okazane zaufanie.

27.08.2018

Przerwa urlopowa!!!

Uprzejmie informuję, że w okresie 29.08.2018 - 23.09.2018 Gabinet Diabetologiczny będzie nieczynny. W tym czasie nie będę dostępny również pod numerem telefonu gabinetu. W związku z tym zapraszam do kontaktu poprzez email. Będę starać się odpowiadać na otrzymane wiadomości w zależności od dostępności sieci w miejscach, gdzie będę przebywać. 
Rejestracja na wizyty poprzez portal ZnanyLekarz.pl działa w tym okresie normalnie.

24.08.2015

 

NOWA FORMA REJESTRACJI WIZYT.

Od sierpnia br dostępna jest nowa, wygodna i szybka forma rejestracji wizyt w gabinecie za pośrednictwem portalu ZnanyLekarz.pl.

Dostęp do rejestracji online:

Krzysztof Marzec - ZnanyLekarz.pl

Dane adresowe:

lek. med. Krzysztof Marzec

specjalista chorób wewnętrznych

specjalista diabetolog

ul. Jana Brożka 1

gabinet nr 32

30-347 Kraków

Rejestracja telefoniczna:

pon-pią w godzinach 15:00 - 19:00

tel. 605 66 73 63

Rejestracja online:

Krzysztof Marzec - ZnanyLekarz.pl